Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Kvalita, spoľahlivosť
a spokojnosť zákazníka
sú našou prioritou

DREVO je výnimočný materiál, má vynikajúce konštrukčné a dizajnové vlastnosti, dokáže vytvoriť neopakovateľnú atmosféru a pohodu Vášho domova.
Vitajte na stránke Drevotrend® Slovakia. Sme rodinná firma, ktorá pracuje s týmto výnimočným materiálom už od roku 1994. Našou snahou je premieňať Vaše predstavy o bývaní na skutočnosť. Vyrábame vysokokvalitné zrubové drevené domy zo sušeného a precízne opracovaného škandinávskeho dreva, používame najmodernejšie technológie a neustále vzdelávame našich skúsených zamestnancov, aby ste si svoj vysnívaný domov mohli užívať naplno, nerušene a dlhú dobu.


A získate toho oveľa viac
Každú stavbu prispôsobíme Vašim predstavám a potrebám Ponúkame overenú kvalitu. Výrobok certifikovaný štátnou skúšobňou V štandarde dodávame kvalitný škandinávksy zrub Projektová dokumentácia pre stavebné povolenie Energetický certifikát ku kolaudácii Zrub dostupný  v rôznych hrúbkach 60, 80, 100, 120 a 140 mm V ponuke aj zrub z polárnej borovice
Pozrite si aj naše ďalšie drevodomy
Drevodom Adriana (Seefeld)
Drevodom Tamara (Kubín)
Drevodom Sabrina (Martin)
O kvalitách našich drevostavieb
rozprávajú svoj príbeh aj naši spokojní klienti

M.V.

Seefeld in Tirol
Kraaasa..., perfektne prevedenie, profesionalita...bezproblemova a ustretova komunikacia s manazmentom aj s PANMI montermi firmy DREVOTREND...Nepisem o tejto konkretnej drevostavbe, pisem ako zakaznik, ktory uz vyse 2 rokov drevodom od tejto firmy obyva...Cely pribeh sa zacal nasim snom mat dreveny dom...Tak som zacala , kde inde ?... na Google... Od zaciatku nam bolo jasne, ze nechceme nieco tmave, ponure a rustikalne...nas ...

M.C.

Kubínska Hoľa
Aj keď je stavba ešte len pred dokončením, už teraz sme nadmieru spokojní s kvalitou, prístupom, ochotou a dobre vykonanou prácou... Odporúčam firmu Drevotrend každému, kto má záujem o takýto nádherný typ stavby.Šikovní ľudia, kvalitná práca, výborné nápady ... vrelo odporúčam ... Hajtmanovci ďakujeme!
Máte otázky? Kontaktujte nás Napíšte nám
Kalinovská 1493,
023 02 Krásno nad Kysucou
+421(0) 905 247 463
+421(0) 905 758 518
info@drevenydom.sk
Odber noviniek
Zanechajte nám Vašu e-mailovú adresu a buďte informovaný ako prvý!
©2019 www.www.drevotrend.com, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal